A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Bardheci

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vellezerit Bardheci është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2016, Vellezerit Bardheci publikojnë albumin "Flake E Lirise"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Flake E Lirise (2016)

I Madhi Zot Te Qofshim Fale


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Vllezrit Lamallari

Vellezerit Zogaj

Grupi Dumoshi

Vellezerit Gojani

Bijte E Marash Krasniqit

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Morina

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Vellezerit Duraku

Grupi Llapusha


Tags: Vellezerit Bardheci, Vllezerit Bardheci, Vllezrit Bradheci

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018