A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dito e Yli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.9 / Votuan:  7
BIOGRAFIA: Dito e Yli është një duo artistësh e njohur. Më datë 16 Dhjetor 2014, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Nen Kontroll". Më datë 24 Dhjetor 2017, Dito & Yli Mziu publikojnë videoklipin "Një Fjalë". Muzika e këngës u punua nga 2Ton, teksti u shkrua nga 2Ton. Videoklipi u prodhua nga MProduction. Më datë 22 Prill 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Mos Ma Prish". Më datë 12 Maj 2019, Dito & Yli publikojnë videoklipin "Bonita"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elhame Selmani Dhe Zoje Avdyli

Ahmet Beha Dhe Ziadin Sopi

Tori E Andi

Luani Dhe Migjeni

Luljeta Gashi E Violeta Elshani

Big Sell & Cannabis

Lezi Dhe Bedi

Vio Dhe Darda

Agon Dhe Bujar

Marina Dhe Fabi


Tags: Dito, Yli, Vellezerit Dito, Yli Mziu

Krijo Një Kartolinë