A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Krasniqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  25
BIOGRAFIA: Vellezerit Krasniqi është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore folklorike. Në Qershor 2004, Vellezerit Krasniqi marrin pjesë në PoliFest 2004 me këngën "Te Theras Nga Prizreni". Në Qershor 2008, Vellezerit Krasniqi marrin pjesë në Polifest 2008 me këngën "Loti I Fundit". Në vitin 2010, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Hajde Hajde Mori Nuse" Në vitin 2011, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Na Kur Ta Bajm Dasem" Në vitin 2012, Vellezerit Krasniqi publikojnë albumin "Sofra E Krasniqëve" Më datë ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Eureka (2016)

Sofra E Krasniqëve (2012)

Na Kur Ta Bajm Dasem (2011)

Hajde Hajde Mori Nuse (2010)

Ne Dasem Me Vellezrit Krasniqi

Kush Po Hyn Ne Valle


» Dërgo Një Këngë »

Mehmet Shpendit


Artistë Të Ngjashëm:

Vellezerit Alimusaj

Magic4

Grupi Mjellma

Night Rappers

Grupi Mister

Ligji Rruges

WNC

Ritmi I Rruges

Kthjellu

Tempulli G


Tags: Vellezerit Krasniqi, Vllezerit Krasniqi, Vllezrit Krasniqi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018