A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Lleshi - Kenga E Deputetit


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/07/2012

2012-07-12T16:43:47

Pa na shifni kush na erdhi.
erdh simiti a xhaferri
me na fol e me na qesh
4 vjet si ban mes nesh

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin

Deputet na shif surratin
a te ngjajme pak me lugatin
me bishtuk ne jemi nxi
skem pas une me pi

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin

Ku eshte eshte luga e florinit
sna punon guri i mullinit
ku eshte rruga e makines
nuk na u hq barra shpines

PO ku je mor burr shteti
votum ty e ja futem vetit
mos prit ma me te dhan timon
hip ne brryl dhe shif Stambollin


Më Shumë...