A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vellezerit Lleshi - Kandidati


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T22:18:57


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kandidati" kënduar nga Vellezerit Lleshi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Lleshi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...