A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Morina

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
Vellezerit Morina është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Hajvalia

Grupi Llapusha

Vllezrit Lamallari

Bijt E Sefes

Rapsodet E Hasit

Grupi Folklorik Batllava

Bijte E Marash Krasniqit

Rapsodet E Lumes Kukes

Vellezerit Bardheci


Tags: Vellezerit Morina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018