A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vendi Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  19
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Vendi Gashi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Në Korrik 2015, Vendi merr pjesë në Kosova Fest Kids 2015 me këngën "Babin E Dua", me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Më datë 26 Shtator 2015, Vendi Gashi publikon videoklipin "Jam Si Boss". Në Gusht 2016, Vendi Gashi merr pjesë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Art Hajredini

Agon Goqi

Albion Rexhaj

Erion Ajro

Abdyl Morina

Arlind Lamaxhema

Ismet Bogujevci

Iljard Shaba

Hidaver Osmani

Nazmi Belica


Tags: Vendi Gashi, Vendi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018