A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Ademi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Venera Ademi është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Në Qershor 2006, Venera Ademi merr pjesë në PoliFest Kids 2006 me këngën "Damba Llamba"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erika Ahmeti

Lyra Basha

Anamaria Isufaj

Festina Kabashi

Aulona Deshishku

Shejla Sylejmani

Artina Berisha

Doruntina Shabani

Blorentina Morina

Xhesuida


Tags: Venera Ademi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018