A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Lumani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  55
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Venera Lumani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vajza nga Struga e Maqedonisë, Venera Lumani është fituesja e edicionit të dytë të “The Voice of Albania”. Ajo ka triumfuar në natën finale, që u mbajt deri në orët e vona të së premtes, ku ka mundur në finale Jozefinën, Matejin dhe Mjellmën. Por, ndërsa kërkuam në Youtube për video të saj, pamë që e reja ka qenë protagoniste edhe në një tjetër talent show. Ajo e ka provuar për herë të parë të zbulojë talentin e saj, e madje e ka arritur me sukse...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

E fejuara e

Lind Islamit

Fituese e

Voice Of Albania

Pjesëmarrëse në

Star Academy Albania

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Dina Shabani

Betime Zylali

Flutura Ajdari

Laura Krliu

Kanita

Adelina Tahiri

Leonora Poloska

Adalena Seferi

Festina Mejzini

Ornela Bregu


Tags: Venera Lumani, Venera, Venus, Lind Islami

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018