A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vesa Luma

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  159
  • Vendlindja:
  • Prishtine 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 33 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Vesa Luma është një këngëtare dhe autore këngësh shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Falë zërit të ëmbël me një shtrirje të madhe dhe me ngjyrë të veçantë por edhe vullnetit të madh për të krijuar gjëra të bukura këngëtarja Vesa Luma arriti të pushtojë zemrat e muzikëdashësve të të gjitha gjeneratave të cilët e admirojnë pa masë. Me një natyrë të butë dhe fytyrë engjëllore, sa herë që paraqitet në skenë ajo krijon një atmosferë elektrizuese duke arritur ta ngrijë në këmbë të gjithë publikun. Tanimë jemi mësuar ta gjejmë gjithmonë...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Bashkëshorte e

Big Bastës

Pjesëmarrëse në

Ethet E Së Premtes

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Shto profile

zyrtare

Pop Cult (2013)

Amanet (Ep) (2010)

Të Kam Dashur Shumë (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Ti Zemra Ime
Jemi Dhe S'jemi
Edhe Nje Fundvit
Eja
T'kan Fol Keq Per Mu
Ex Relax
Sa Mall
Nuk Do Flejme
24 Orë
Boom

Autor i këngëve

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Adelina Emini

Linda Halimi

Adelina Berisha

Nora Istrefi

Argjentina Ramosaj

Zanfina

Genta Ismajli

Kaltrina Selimi

Orinda Huta

Rosela Gjylbegu


Tags: Vesa Luma

Vesa Luma në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë