A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vigan Shehu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Vendlindja:
  • Gjakovë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vigan Shehu është një këngëtar dhe autor këngësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Vigan Shehu, model i njohur ne Kosove dhe Shqiperi, njekohesisht edhe kengetar. Vigani eshte nga Gjakova por jeton dhe vepron ne Prishtine. Studion ne Kolegjin Universitar "Iliria" ne Prishtine. U be i njohur si model ne "Une jam Top Model", pastaj mori pjese ne Big Brother "Albania". Më datë 17 Nëntor 2013, Vigan publikon videoklipin "Jeta Vazhdon", në bashkëpunim me Edberi. Muzika e këngës u punua nga Aurid Gjini, teksti u shkrua nga Vigan S...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Vëllai i

Valon Shehut

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Qendrim Pllana

Leutrim Gervalla

Vali Kuqi

Andin Randobrava

Bledian Qoti

Gzim Ukiqi

Dorand Sinani

Estto

Neki Emra

Red Bloody


Tags: Vigan, Vigan Shehu, Vigan'amaru, Vigann, Vigani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018