A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viki
  • Merre Veten Me Te Mir

Audio

Video Link

Viki - Merre Veten Me Te Mir  (Feat. Genc Prelvukaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/10/2009

2009-10-30T18:28:56

Featuring

Genc PrelvukajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Merre Veten Me Te Mir" kënduar nga Viki.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viki i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo TekstinKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2019