A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Skrapar 
  • Mosha:
  • 31 Vjeç
BIOGRAFIA: Vikus është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Në Maj 2004, Vikus merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Larg Trishtimit". Në Prill 2006, Vikus merr pjesë në Top Fest 3 me këngën "Dashuri E Harruar"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ledion Liço

Krenar Ismaili

Jobsab

Kledi Rama

Lugatti

Philip

Geri (M)

Jmc

Erto

Kappacobra


Tags: Vikus

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018