A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vin Veli - Te Amo  (Feat. Cami)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

08/06/2018

2018-06-08T20:34:06

Orkestrimi:

Vin Veli

Video Produksioni:

Pro Video
Por una mirada, una sonrisa
Una palabra del corazon
Le dije al cielo todo lo que siento
Solo por ti, mi dulce amor

Dame tu mano, vamos a bailar
Esta noche voy contigo a cantar

Mmh, te amo
Mmh, te quiero
Mmh, te amo
Te amo mi amor

Dejame darte un beso, amigo
Y jurame despues,
que soy tu vida
Soy muy feliz contigo,
no me dejes nunca
Me gusta tu, mi dulce amor

Dame tu mano, vamos a bailar
Esta noche voy contigo a cantar

Mmh, te amo
Mmh, te quiero
Mmh, te amo
Te amo mi amor

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018