A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  411
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Angli 
BIOGRAFIA: Vinz është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Emri i tij i vertete eshte Ervin Selita, jeton ne Londer dhe eshte reper i grupit shqiptar ne Londer, Hellbanianz. Karrieren e zhvilloi ne UK me disa shqiptar dhe te huaj. Më datë 14 Korrik 2016, Vinz publikon videoklipin "My Shqipez (Hellbanianz)". Më datë 18 Dhjetor 2016, Vinz publikon videoklipin "Nobody", në bashkëpunim me Stealth. Më datë 10 Shkurt 2017, Stealth publikon videoklipin "Nuk Ka Dashni", në bashkëpunim me Vinz. Më dat...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

2 🔥🔥

Anëtar i grupit

Hellbanianz

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Lil Koli

Ace

Merks

JR

Varrosi

Spahi Son

Stealth

Mody

Flory

Ibra-G


Tags: Vinz, Vin Selita, Ervin Selita

Vinz në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018