A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Vinz - Hood Life  (Feat. Stealth)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  116

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/07/2017

2017-07-28T00:00:00

Featuring

Stealth


Vinz:
Jeta qe jetojna
rruga qe e zgjodha
hood lifestyle, zemren se impresionoka
nuk i pelqe droga
po sna eci shkolla
nrrug i mledhim rrogat
hellboz taking over

Shqipet Love us.. ti shqipe merre avash
my shqipez rri me kallash..shqipe grihesh tallazh..
shqipet tmyllun nkafaz. burgje Alkatraz
Shqipez Locked up mungon Women Contact

Muret e nalt, atmosfera sikur jasht
tu pi hashash qelia si amsterdam caffe
lifestyle si arab, nuk donna mu ba Bad
po kur provokojn Rruga Bagdad,
My Shqipez BANG dat

Shqipet jan tu ni thirre lesson.
Ajo ra ndashni wit a G, stilin e jeteses
Don me nejt next to me , me ma majt hekrin.
Adrenalin Levels, don mi shtu rrahjet e Zemres

Femres Paprit, nQelizat e Gjakut..
Rruga ju ka ngjit, si Doggy-t Hashashi
Hekrin e kam Automatic, Shqipe Watch It.
Se Rrugeve zhdukesh si magjik//

ref:
Rrugve with my Doggs, addicted to action.
Coz none of my shqipez nuk tuten per askan
senet i bojna me passion
Pranej rruga na njef sikur problem.

Neper Zona..Everybody Lurking neper zona
kundra kti ligji si krimi droga
dritta blu.. po mkapin dogzat
dritta blu..Fuck Uniformat

Stealth:
Rrini Urt.. dalim with the gang se sot o Luft
gati with the squad like, zoti i rujt
my shqipez jan savages 30 dite ne muj

my bruddaz animals like where the food is at
my bruddaz lose control like who they looking at
dajt mrapa shpine with a bully van
shqipet paranoja se jan kriminal.

bando.. cunat nat per nat neper bando
all your pussy shqipez think they rambo
all my real shqipez moving narco.. narco

situata te tilla na vina.. jeta e veshtire o me kriza
Ora vetem ecen si Rita.. Problemet i Dua si Lipa

Kush po don problème, makina gjermane t'vjedhme
me tipa qe kurr nuk preken, me tipa qe s'dun as veten
kush po don telashe, me tipa qe jan plot halle
me tipa qe sflasin llafe, me shqipe qe ndezin flaken

ne na keni gati sa ta nim alarmin.
shqipet nuk kan mercy na nuk falim
gati me jua shkrep sa ta qesim llafin
ki kujdes me ferrin me vete na t'marrim

ref:
Rrugve with my Doggs, addicted to action.
Coz none of my shqipez nuk tuten per askan
senet i bajna me passion
Pranej rruga na njef sikur problem.

Neper Zona..Everybody Lurking neper zona
kundra kti ligji si krimi droga
dritta blu.. po mkapin dogzat
dritta blu..Fuck Uniformat


Ky tekst u dërgua nga TeidiKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018