A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  363
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Suedi 
BIOGRAFIA: Viola është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo tallava. Viola Syla një pjesëtare e denjë e skenës muzikore, mbase përkushtimi i madh ndaj këngës ka bërë që ajo të arrijë suksese. Por, këngëtarja asnjëherë nuk del të jetë e kënaqur me arritjet, ajo gjithmonë është në përpjekje për të arritur edhe më shumë. Edhe pse disa herë kanë dalë zëra në opinion që Viola nuk po arrin sukses, mbase është thënë se e ka braktisur edhe këngën, mirëpo një gjë e tillë mohohet kategorikisht nga këngëtarja. Ajo do të vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare

Po Vjen Nusja (2019)

Pike Ne Zemer (2016)

Per Ju E Kalli (2015)

E Deshta (2014)

Shpirt E Zemer (2013)

Ki Kujdes Se Nuk Pres (2012)

Te Behem Lot (2011)

Per Ty Po Vuaj (2010)

Si Me Ty, Si Pa Ty (2009)

Unaza (2008)


» Dërgo Një Këngë »

Gurbeti
Po I Thote Nana Bijes
Sikur Ty Nuk Gjeta
Pa Ty Qenka Veshtir
Me Sy Mbyllë
Pike Ne Zemer
Si Me Ty Si Pa Ty
Sjam Per Ty
Te Dua


Artistë Të Ngjashëm:

Pandora

Besarta Reshani

Sela

Adrijana

Eliona Qira

Zana Kuçi

Mimoza Mustafa

Mirsa Kerceli

Monika Salihu

Shqipe Kastrati


Tags: Viola, Viola Rexhaj, Vjola, Drenica, Viola Syla

Krijo Një Kartolinë