A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Viola Qelaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3
  • Vendlindja:
  • Batushe 
  • Mosha:
  • 12 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Viola Qelaj është një këngëtare. Ajo vijon mesimet ne shkollen "JAHE SALIHU" MOLLIQ. Ajo jeton me dy prinderit se saj dhe me vellaun. Eshte ne klasen e trete dhe ne festivalin e pare ajo arriti nje sukses ardhmeria ne deqan ishte festivali ku ajo kishte shkuar dhe ishte prezantuar me kengen e saj me te re "Kukulla ime"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Anita Lestrani

Rinesa Peci

Blerona Hajdini

Olta Selimi

Vivian Kokeri

Eda Maliqi

Edonisa Kelmendi

Merita Latifi

Alisa Papa

Enxhi Kulla


Tags: Viola Qelaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018