A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Viola - Unaza


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unaza"


un mendova se te kam perjet
kam mendu se me do met vertet
ti mes meje me tjetren je dal
unazen time asaj ja ke fallll...
(ti mes meje me tjetren jeton unazen time asaj ja ke fal)

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhann....

e kam prit unazen nga ti
qe ja dhe tjetres un nuk e kam dit
se me tjetren ti je tuj kaluuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuuu...
(se me tjetren ti je tuj keluuuuuu...
as ne andrra mendja sme ka shkuuu.... )

REF:(2x)
unazen qe ma premtove
tash ajo e mbann...
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....

REF:(2X)unazen qe ma premtove
tash ajo e mbannn.....
krejt qka me premtove
mu asaj ja ke dhannn....


Ky tekst u dërgua nga Xhevdet Maloku
Më Shumë...