A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - Nese Me Ke Dashur


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2008

2008-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Unaza"


1xnese me ke dashur veq per Aventur
me mir ik prej meje dhe mos't pafsha kurr
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2x As nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le

1xTi nuk dashurohesh asnjehere ne jete po me vjen shum keq por kjo asht e vertet
sdua tjem e jotja vetem per nje nate
Zemra qe te deshti ste duron me gjat

2xAs nuk kam pa as nuk kam ni rrenat e tua nuk paskan kufi
vete po jeton si ne harrem
e mua kurr me dal sme le


Më Shumë...