A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - I Harrove Fjalet


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'dua"


1x
Sot shkrihesh per mua e neser nuk me flet
si te kam duruar besom qe se di as vet
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

1x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen

1x
I harrove fjalet premtimet qe mi dhe
je i tjeter kujt se i imi me nuk je
sot je shum i embel e neser zemren
e ben gure e nuk me flet mo kurr

5x
nje dit do ta them ne sy nuk jem me
e jotja nemesnesh u kry
nje dit nje dit do ta them
qe dikur te deshta por tash sme pelqen


Ky tekst u dërgua nga  kosovarja
Më Shumë...