A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viola
  • Ike Per Te Me Lenduar

Audio

Video Link

Viola - Ike Per Te Me Lenduar


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2007

2007-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"S'dua"


Se per qdoo dit femrat i nderroveee dhe ske ditur kurr me dasht per jet ti te gjitha i harrove as nje her nuk je kujtuu sa shumm zemra ti i ke lenduuuuu

ref...2x
ike per t`me lenduar, ike per t`me harruarr zemren e hidhur ku e gjete ike per t`me lenduar ikee per t`me harruar fjalet e kqia mbaj per veteeee

kurrr nuk ke dash n`jeten tane veq me rrena veten e mashtronn gjitha sharjet qe mi bonee hiq s`mendove n`dasgurinee se jeta per ty eshtee veq mallkimm . se jeta per ty eshte veq mallkimmmm

ref..3x
ike per t`me lenduar ike per t`me harruarr.. zemren e hidhur ku e gjete ike per t`me lenduar ike per t`me harruar fajlet e kqia mbaj per veteeeee..


Ky tekst u dërgua nga Njomzaa
Më Shumë...