A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - Ishte Ishte


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Sikur Ty Nuk Gjeta"


2x
Ishte ishte djal ma i miri
ishte ishte ai si ulliri ishte ishte djal qe nuk ka

1xishte djali qe me donte ishte gezimi qe me dhuronte
ishte jeta qe ma fali muuuuuuuuu

4xti me fale shpirt me fale mu

2xai iku dhe shkoj

1x
po dot te kthehet nje dit
se veq mua me dashuroj
shum me dashuroj mu
e po thot se kam prit

1xishte djali qe me donte ishte gezimi qe me dhuronte
ishte jeta qe ma fali muuuuuuuuu

8xti me fale shpirt me fale mu


Ky tekst u dërgua nga Fjolla
Më Shumë...