A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viola
  • Ty Nuk Te Perkulem Kurr

Audio

Video Link

Viola - Ty Nuk Te Perkulem Kurr


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2006

2006-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Sikur Ty Nuk Gjeta"


del nga goja flak.
shaj e thyej ne sob(e ke pervete)
mua sme ben asgje...
e skthehem kurr...

Reff x2:Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt Ty nuk te perkulem kurr..
Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt..Ty nuk te perkulem kurr....

Ti kot flet e bertet(Nuk trembem kurr)

nuk merr hak met lag ..
Me vjen mir qe tash vet jam(e lir tash jam)dhe me ne rrug se kammm...

Reff x2:Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt Ty nuk te perkulem kurr..
Ngjak e fort,n'shpirt qelik
hekur jam per gjdo armik..e zjarrt si zjarr jam un sigurt..Ty nuk te perkulem kurr....


Ky tekst u dërgua nga Llim@j
Më Shumë...