A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - Ti Zemer Nuk Kishe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2009

2009-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Si Me Ty, Si Pa Ty"


Une me ty po du me u ndazemer s´me ki maa
nuk po du me fol me ty as me t´pa me sy

2x;
A mendove se gjith jeten ty do te duroj?
e tregove ti vetveten dhe tash do t´harroj

ref;
Asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemer nuk kishe
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemerti zemer nuk kiiiiishee..

Ne fillim te pata thanme m´genjy nuk du
asnjeher s´me meritovee tash rri pa mu

2x;
A mendove se gjith jeten ty do te duroj?
e tregove ti vetveten dhe tash do t´harroj.

ref;
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemer nuk kishe
asnje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe
un te pash ty me nje tjeterti zemerti zemer nuk kiiiiisheee...

Asnje nje fjal s´ke pse ma thua te gjitha i prishe...


Ky tekst u dërgua nga Sy Zjarrta (gasolina)
Më Shumë...