A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Viola - Hall Hall


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

13/07/2013

2013-07-13T13:44:54

per hiq pun te thash u largove nga un ti ,
e pse un te kam dasht per ty s'paska pas rendsi

REF:(2X) n'hall n'hall jom ne hall per fjalve dhe te hallkut dyve zemrat naj kan marr thashethemjet e sokakut .

me kan pa te kan than
me fjal hallkut me ke lan
po mem pas dasht qysh tkam dasht
tjeret skishin me na nda

REF:(2X), n'hall n'hall jam ne hall prej fjalve te hallkut dyve zemrat naj kan marr thashethemjet e sokakut


Ky tekst u dërgua nga Minaa
Më Shumë...