A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viola
  • Jeta Qenka Shume E Mire

Live Video

Video Link

Viola - Jeta Qenka Shume E Mire


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Mihane"

Këngë e albumit:

"Ki Kujdes Se Nuk Pres"


Nje gje po ta them dhe mos e harro mos e harro asnjehere nuk dua te shoh
Per qdo dit e nat une tash do te dal e ty kur perjet kur nuk do ta fal

Jeta jeta qenka shume e mire jam e lumtur asnjehere ti nuk u mbushe mend je i humbur
Ne mes nesh asgje me nuk ka mbet ska takime

Ty ste intereson se qka don mem lut shikoje jeten tane kesaj i thojn fund
Shume here te kam then mendo mire qka flet se do te vjen dita do te harroj krejt

Jeta jeta qenka shume e mire jam e lumtur asnjehere ti nuk u mbushe mend je i humbur
Ne mes nesh asgje me nuk ka mbet ska takime


Ky tekst u dërgua nga Gjyli
Më Shumë...