A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viola
  • Dashuria Nuk Eshte Interes

Live Video

Video Link

Viola - Dashuria Nuk Eshte Interes


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2012

2012-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"Ki Kujdes Se Nuk Pres"


e kur vet kam pasuri e ne kosov ka dashuri per ty djal malli me myti vend yt sbahet i yti per ty djale malli me mbyti vendi yt sbahe t i yti pasurin kur dush do ta kesh kjo per mu djalo nuk qon peshe ty te duan edhe ty te pres per dashni e jo per interes pasurin kur dush do ta kesh kjo per mu djalo nuk me qon peshe ty te duan per dashni e jo per interes si me pare si pa pare ti e ke zemren bujare pasuria e krejt kesaj bote nuk vlerson dashnia jote pasuria e kesaj bote nuk vlerson dashnia jote paurin kur dush do ta kesh kjo per mu djalo nuk qon peshe unt te dua dhe ty te pre per dashni e jo per interes


Ky tekst u dërgua nga pranvera rexhaj
Më Shumë...