A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Viola - Te Dua Dhe Pik


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

21/11/2013

2013-11-21T17:51:34

Këngë e albumit:

"Shpirt E Zemer"


veq njeher met kqyr ne sy puna jote ka mu kry un e di qka boj me ty
gjitha rrugt un ti la qel e ti tjeter smun me zgjedh se un zemeren ta kam vjedh
un me ty shum nuk flas nuk e zgjas me pare t godas
dashuria gjithmon qan me qdo zemer qe te don sillu sillu ske ku ik te du dhe pik dashuria djalit tan per ket na e bajm zanat sillu sillu ske ki ik te du dhe pik
veq 1 her met kqyr ne sy puna jote ka mu kry un e di qka boj me ty gjitha rrugt un ti la qel e ti tjeter sun me zgjedh se un zemren ta kam vjedh un me ty shum nuk flas nuk e zgjas me pare t godas
dashuria gjithmone qan me qdo zmr qe te don sillu sillu ske ki ik te du dhe pik dashuria djalit tan pe rket na e bajm zanat sillu sillu ske ki ik tedu dhe pik refx2


Ky tekst u dërgua nga Leanda
Më Shumë...