A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - Pse Po Xhelozon


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/07/2014

2014-07-17T19:25:44

Këngë e albumit:

"E Deshta"


dua sonte te dal
nuk dua asnje fjal
soqet me presin mua
une ty te kam tregua
nuk mundesh te vish o shpirt
se ti nuk e kupton
dhe nuk me len rehat
nuk ke pse po xhelozon
nuk ke pse xhelozon 2x

jo jo nuk dua
mos luj me mua
shoqet e mija
nuk jan shoqet tuaj
e kjo esht jeta
esht e vertata
secili zemer i din punt e veta 2x

nuk mundem te jem me ty per qdo dit e qdo nat
mendo mir veq ni her
mos e merr veten inat
nuk mundesh te vish o shpirt
se ti nuk e kupton
te lutem le rehat
nuk ke pse xhelozon
nuk ke pse xhelozon 2x

jo jo nuk dua
mos luj me mua
shoqet e mija
nuk jan shoqet tuaj
e kjo esht jeta
esht e verteta
secili zemer i din punt e veta 4x


Ky tekst u dërgua nga besjona dina
Më Shumë...