A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Viola - I Zoti I Shpise


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

02/07/2015

2015-07-02T16:19:06

Këngë e albumit:

"Per Ju E Kalli"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "I Zoti I Shpise" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Çetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oo i zoti i shpis tu rrit nera
gjith o nga gzimi ty o tu qelt dera

o djal e qik eh tu trashigofshin
jet me gzim oo gjithmon qofshin

ohh na ke thirr e mos me u korit
besa shum ti je hargjit

o krushq e burra plot nket tok
muhabet e qehre dojn

o muhabetin mir naj kana
ti naj ban sa ta kana

o kengetarve edhe gajreqi
lypin qaj ohh me pi

o se pa qaj neve na teret fytii
kangen kurr sta knojm per sdyti

o jo se zgjasim se dallojm
zoti i shpis prap po ju urojm

o me fjal te pastra tdalt nga zemra
i zoti i shpis ohh tu rrit nera

o kush idhnim euu ne ty mos past
bereqet zoti te dhasht

tjehoj gzimi edhe kangaa
euu i zoti i shpis perhajr
more perhajr darsma oo heeeejjMë Shumë...