A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Viola & Smail Puraj - Potpuri Gezuar 2016


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/12/2015

2015-12-10T18:09:10

Më Shumë Nga

Smail PurajKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Potpuri Gezuar 2016" kënduar nga Viola & Smail Puraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viola & Smail Puraj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...