A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • V
  • Viola
  • Telefonin Pse Pe M'shel

Audio

Video Link

Viola - Telefonin Pse Pe M'shel


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

20/07/2016

2016-07-20T09:03:32

Këngë e albumit:

"Pike Ne Zemer"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Telefonin Pse Pe M'shel" kënduar nga Viola.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Viola i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...