A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Violeta Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  6
BIOGRAFIA: Violeta Deda është një këngëtare e njohur. Më datë 30 Prill 2012, Violeta Deda publikon videoklipin "Me Fal Qe Te Desha". Më datë 3 Maj 2013, Violeta Deda & Nikoll Demaj publikojnë videoklipin "Kenge Per Lulash Tomen". Më datë 19 Prill 2014, Violeta Deda publikon videoklipin "Kesaj Po I Thone Malesia E Madhe". Më datë 10 Maj 2015, Violeta Deda publikon videoklipin "Eja Eja Shpirti Im"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Per Ty Djale

Veç Per Ty


» Dërgo Një Këngë »

Kenge Per Lulash Tomen
Me Fal Qe Te Desha
Eja Eja Shpirti Im
Kesaj Po I Thone Malesia E Madhe


Artistë Të Ngjashëm:

Klodi Qerimaj

Aferdita Hoxha

Arbnore Balaj

Mikja

Tina Pepa

Rezarta Elezi

Enkeleda Bushati

Erë Rrustemi

Ardiana Rama

Silvana Xhemali


Tags: Violeta Deda, Violete Deda, Vjoleta Deda

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018