A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Kalludra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  45
  • Vendlindja:
  • Mitrovice 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Visar Kalludra është një këngëtar i njohur. Visar Kalludra ka lindur ne qytetin e Mitrovices menjeher pas lindjes se tij familja e tij u zhvendos ne Prishtinë. Shkollen Fillore e kreu ne "Iliria" Prishtinë kurse te mesmen gjimnazi filologjik "Eqrem Qabej" Prishtinë tani ai eshte ne Universitetin Mbetror ILIRIA. Visari merret me Modelim, Show televisione etj. Më datë 9 Nëntor 2013, Visar Kalludra publikon videoklipin "Asaj". Muzika e këngës u punua nga Kushtrim Hajrullahu, teksti u shkru...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Chriss Lekaj

Demush Malaj

Bajram Jakaj

Kol Bardheci

Artan Bakija

Kosovar Alija

Muaad

Morris

Met Sadiku

Ajet Sinani


Tags: Visar Kalludra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018