A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Visar Shabani

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Visar Shabani është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne, popullore dasmash dhe popullore vajtuese. Më datë 23 Dhjetor 2016, Visar Shabani publikon videoklipin "Helm"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Erdon Haziri

Nuclear Pimp

Big Dangerous

Kreshnik Gojani

Skënder Fejzullahu

Arund Beqiri

G-Ortin

Lugati Nates

Sweet'x

Mc Ervin


Tags: Visar Shabani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018