A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Vivien është një grup artistësh. Grupi "Vivien" u formua ne vitin 1984 ne Prishtine dhe anetaret e grupit ishin: Violeta Regjepagiqi (autore e teksteve dhe e muzikës si dhe soliste), Armend Regjepagiqi, (solist, tastiere), Luan Osmani (bass), Petrit Riza (bateri)....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Violeta Rexhepagiqi

Ish-Anëtar i grupit

Armend Rexhepagiqi

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albi Dhe Eri

Etno Gangs

Zogjte E Nates

Wan Gangsta

P.E.Z

Crunkboys

Down Town

Magma

Armial

Pozitiv Records


Tags: Vivien, Armend Regjepagiqi

Krijo Një Kartolinë