A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vjollca Luka - Ma E Bukra Shkodrane


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

25/03/2016

2016-03-25T14:01:21

Këngë e albumit:

"Dasma Shkodrane"


Pse nuk del ti ne ballkon moj
Pse me mundon mua?
S'kalon dita kur s'te shoh
Veç me bën te vuaj
Ne ballkon ti ke një zog
Një zog te bukur shumë
Sikur te kisha krah si zogu
Të fluturoja uneee

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Iken dita dhe vjen nata
Bi te fle, fle gjumi s'me ze
I kupton nana të gjitha
Çfarë ke djal me thotë?
C'do nat n'ëndërr te shoh unë moj
Me dukesh e bukur
Ndoshta dhe ti me shef mua
Hajde pra moj flutur.

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X)

Dil pra ne ballkon
Zemren plag ma bane
Dil veç pak ta shoh buzqeshjen
Ma e bukra shkodrane (2X).


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018