A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vjollca Luka - Flutura


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/08/2009

2009-08-15T11:30:39

1.Kur e takoj ne qytet,
kalon as me pershendet,
edhe ashtu gjithmone me ke mohuar,sikur asnjehere ne jete nuk jemi dashuruar.

2.Kur e takoj ne qytet,
me tjetren ai e un vete,,
zemra me ndal,
me pikon loti,
e sa shume un te kam dasht e di vec Zoti.

Ref: Ti me le pa piken e fajit,
nuk ta bej hallall,
ne vetmi tash pse venitem ohohoooo....
Ti m'i fale netet e vajit,
pa gjume e me mall,
tashti per toke po perperlitem
sikur flutura khrahekeputura.

3.Ne kete qytet ku jetojme,
dy stine te ndryshme mbreterojne,
per ty pranvere ashtu si e deshe,
e nga mua ere e ftohte,ere vjeshte...

4. Ne kete qytet ku jetojme,
nje dashuri le ta kujtojme,
ai jeton me tjetren i lumtur,
e une mbeta ne at vend flutur krahekeputur...


Ky tekst u dërgua nga  Ela
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018