A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vjosa Selmani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  15
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
BIOGRAFIA: Vjosa Selmani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo për fëmijë/junior. Vjosa Selmani studion ne gjimnazin e Mitrovices. Eshte kengetare e grupit "BAND 4". Ajo thote per veten se e dashuron muziken dhe te kenduarin. Kalon kohen me shoket, familjen, duke lexuar, duke pare TV dhe gjithashtu ne Facebook. Vjosa eshte vajza e embel ne ”The Voice of Albania”. Ajo ishte nje nder 4 gjysmefinalistet me trajnere Miriam Canin. Në Qershor 2002, Vjosa Selmani merr pjesë në PoliFest Kids 2002 me këngën "Qokolatat Shume I Dua". ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albana Berisha

Feime Salihu

Sala Jashari

Blertina Shabani

Donika Nuhiu

Ema Smajli

Aulona Limani

Liridona Spahiu

Fiorela Sahiti

Nikka


Tags: Vjosa Selmani

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018