A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vladimir Rustemi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  21
BIOGRAFIA: Vladimir Rustemi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 13 Prill 2010, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Vellezer Bashkatdhetare". Më datë 12 Nëntor 2010, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Fjalt E Plakut". Më datë 9 Maj 2016, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Hop Hop Capat E Tua". Më datë 11 Nëntor 2016, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "Me Sheron Shpirt E Xhan". Më datë 2 Maj 2017, Vladimir Rustemi publikon videoklipin "C'jane Keto Vasha". Më datë 20 Qershor...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Emiljano Dhe Grupi

Redi Penko

Ergys Hyka

Dule Malindi

Ledio Arapaj

Fatos Xhaferi

Altin Ranxha

Behar Spahiu

Refat Sulejmani

Nimet Sulkaj


Tags: Vladimir Rustemi

Krijo Një Kartolinë