A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllaznim Qukovci

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Vllaznim Qukovci është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2012, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2012". Në vitin 2013, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2013". Më datë 4 Maj 2015, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Qendro Me Mua". Më datë 28 Korrik 2017, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Një Jetë Me Ty". Në vitin 2017, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2017". Më datë 12 Janar 2018, Vllaznimi publikon videoklipin "Kam Gabu". Në vitin 2018, Vllaznim Q...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare

Live 2018 (2018)

Live 2017 (2017)

Live 2013 (2013)

Live 2012 (2012)


» Dërgo Një Këngë »

Kam Gabu
Një Jetë Me Ty
Qendro Me Mua


Artistë Të Ngjashëm:

Berat Krasniqi

Burim Aliu

Ardian Nuraj

Haki Halimi

Mark Gojani

Hala Osmanollaj

Osman Imeraj

Albion Muçiqi

Fahrush Azemi

Fatlum Llugaliu


Tags: Vllaznim Qukovci, Vllaznimi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018