A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllaznim Qukovci
  • Vendlindja:
  • Ferizaj 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

Vllaznim Qukovci është këngëtar i njohur. Në vitin 2012, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2012".

Në vitin 2013, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2013".

Më datë 4 Maj 2015, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Qendro Me Mua".

Më datë 28 Korrik 2017, Vllaznim Qukovci publikon videoklipin "Një Jetë Me Ty".

Në vitin 2017, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2017".

Më datë 12 Janar 2018, Vllaznimi publikon videoklipin "Kam Gabu".

Në vitin 2018, Vllaznim Qukovci publikon albumin "Live 2018".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018