A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vllaznimi - Kam Gabu


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/01/2018

2018-01-12T17:00:00

Këngë e albumit:

"Live 2018"


KAM GABU TANI E PRANOJ
TY ME TE HUMB JO NUK E LEJOJ
KAM GABU FALJE PO TE KERKOJ
VETEM TY TE DASHUROJ

TI A MUND TE DUASH DIKE TJETER
A E HARRON DASHNIN E VJETER
E PRANOJ QE KAM GABU
QE JAM LARGU

TI A MA FAL SE PISHMAN JAM
A E DINE QE VEQ TY TE KAM
E PARA JE KAN PER MU TY DU

KAM GABU TANI E PRANOJ
TY ME TE HUMB JO NUK E LEJOJ
KAM GABU FALJE PO TE KERKOJ
VETEM TY TE DASHUROJ

TASH KOHEN ME KTHY JAM TU DASHT
PRAP AFER PO DU ME TE PAS
TI EDHE NJE SHANSE A MA FAL

TI A MA FAL SE PISHMAN JAM
A E DINE QE VEQ TY TE KAM
E PARA JE KAN PER MU TY DU

KAM GABU TANI E PRANOJ
TY ME TE HUMB JO NUK E LEJOJ
KAM GABU FALJE PO TE KERKOJ
VETEM TY TE DASHUROJ


Ky tekst u dërgua nga Bahri Trena Shoku I VLLAZNIMIT




Më Shumë...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018