A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vllaznim Sinani (Caki) - Le Te Vdes Ne Ket Behar


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

24/11/2012

2012-11-24T20:22:32


"Le Te Vdes Ne Ket Behar" është një këngë e re, e shtuar kohët e fundit në arkivin e këngëve të kënduara nga Vllaznim Sinani (Caki).
Me siguri do e kemi shumë shpejt këtë tekst, por do ju falenderonim pa masë në rast se mendoni të na ndihmoni.
Videoklipi nga Vllaznim Sinani (Caki) i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Vjollca Selimi - Le Te Vdes Ne Ket Behar

- Dikur kam pas unn lumturi
- me ty nje dashurii
- Un njeher e gzova nje pranver

Le te vdes ne ket behar pini shokt eh mii le t`digjem si letra n`zjarr s`ka maa dashuriii ...x2

-Erdhi nje vjeshtt qe se kaam deshtt edhe nje shii sii stuhii
me nje fjaal u ndaam eh maa suu paam ..

-Le te vdes ne ket behar pini shokt eh mii le t`digjem si letra n`zjarr s`ka maa dashuriii ...x4

Labi - Le Te Vdes Ne Ket Behar

dikur kam pas lumturi
me ty nje dashuri
un njeher se gzova nje pranver
(2 her)

le te vdes ne ket behar
pini shokt e mi
le te digjem si letra ne zjarr
s'kam me dashuri
(2 her)

erdhi nje vjesht
qe se kam desht
edhe nje shi si stuhi
me nje fjal u ndam e ma su pam
(2 her)