A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllezerit Bajra

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  16
BIOGRAFIA: Vllezerit Bajra është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore rapsodike. Në vitin 2013, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan"...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan (2013)

Amanet Prej Kombit Shqipes

Deshmoret Rane Per Liri

Largoj Shka Rojet Prej Ure

Nje Flamur I Lam N'gjak T'pareve

Amaneti I Adem Jasharit

Deme Ahmeti

Isuf Aga

Ne Po I Lutem Zotit T'madh


» Dërgo Një Këngë »


Artistë Të Ngjashëm:

Grupi Dumoshi

Grupi Llapusha

Vellezerit Bardheci

Grupi Folklorik Hajvalia

Vellezerit Zogaj

Vllezrit Lamallari

Bijte E Marash Krasniqit

Vellezerit Lleshi

Vellezerit Gojani

Rapsodet E Lumes Kukes


Tags: Vllezerit Bajra

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018