A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Vellezerit Bajra - Rexh Mehmeti


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

16/07/2013

2013-07-16T06:09:08


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Rexh Mehmeti" kënduar nga Vellezerit Bajra.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Vellezerit Bajra i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Vellezerit Çetaj. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

rexh memeti nat xhurdije
oi ka qito do dhi nqarshije
beqir agaj nji njer zotnije
shkon tu I vet neper qarshije
asma pat kun rexhen me sy
qayje posht I ka qit do dhije
cili asht rexhaj I ka than io sedije
qaj qe esht pshtet per zit o xhamis
kallushan musteqe zije
beqir aga po shkon skaj tij
sa po I man rexho qeto dhije
thot dhit e mija sjan per ty
kto e kan nji zanat te zije
qesin nshkelem e therin me brije
sun ti mjel zoja ndimije
mjelma zoja ne bor e shi
ooo tan me arna nguj te zie
mir e din zot qka lip tije
lip cerbin permi sye
permi sy o ne lul te ballit
nuk jam fona I dert hasanit
jam krasniqja pika djalit
ti la trut ne mjedis pazarit
reth pazarit ujti tretit
dukaxhijt o po bajshin seri
ooo beqir agen o ma zuri sheri o ejjjjMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018