A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Vellezerit Bajra - Elegji Per Beqir Sefen


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

30/03/2013

2013-03-30T16:26:11

Kush ja nali kangen zogut kush se don zanin e tij
Fluturimin kush ja kputi qiellin e la pa melodi
Jo pa ty o Beqir Sefa se kan tingujt at jehon
ne kufi u kputen telat qiftelia po renkon..

Malet i qveshka debora gjaku rrodhi permbi sy
Bashk me trimin Muje Krasniqi jet e kang i bajn Shipni
Bac Osmanit ja theve krahin kush perball aty i del
Si dikur ne oda dasmash knoj Brahimi e Baca Imer

Zemren prekje ne damar Zhuj Selmanin kur kendoje
Bashk me vllezrit kangatar Bijt e Sefes bij Kosove
Gjith deshmorve Buza u dridhet loti pushken e ka la
Vaj ne fyt trimav u lidhet kush pa ty nuk kendon ma....


Ky tekst u dërgua nga Jetlir Sopaj
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018