A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Xhet Salihi - Vikendi (2015)

Xheta - Ela Ela (2016)

Xheta - Ritmi I Verës (2017)

Xheta - Qak Qak (2018)

Dërgo një album »




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018