A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhet Salihi (Xheta)
  • Vendlindja:
  • Bochum 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
  • Ditëlindja:
  • 6 Shkurt
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♒ Ujori
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  26
Këndon kryesisht: etno ilahi

Xhet Salihi (Xheta) është këngëtar i njohur. Në vitin 2015, Xhet Salihi publikon albumin "Vikendi"

Më datë 28 Prill 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Ela", në bashkëpunim me Mc Qoppa.

Më datë 6 Korrik 2016, Xhet Salihi publikon videoklipin "Po Ta Kona".

Në vitin 2016, Xheta publikon albumin "Ela Ela"

Më datë 10 Janar 2017, Xheta publikon videoklipin "Lej Kto Fore", në bashkëpunim me Aulona.

Më datë 2 Maj 2017, Xheta publikon videoklipin "Enisi Vogel".

Më datë 1 Qershor 2017, Xheta publikon videoklipin "Dy Zemra".

Më datë 8 Gusht 2017, Xheta publikon videoklipin "Ne Gurbet".

Në vitin 2017, Xheta publikon albumin "Ritmi I Verës".

Më datë 11 Janar 2018, Xheta publikon videoklipin "Mu S'ke Me M'pas Kurr".

Më datë 14 Mars 2018, Xheta publikon videoklipin "Alarmi Atmorferës".

Në vitin 2018, Xhet Salihi (Xheta) publikon albumin "Qak Qak".

Më datë 4 Gusht 2018, Xhet Salihi (Xheta) publikon videoklipin "Shqer Pare".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.al © 2007 - 2018